לקוחות ממליצים

בוקר טוב, תקשיבי!!! אחרי שני טיפולים אצלך ושטיפת פנים עם הסבון שקניתי אצלך, העור שלי כבר חזר לעצמו. כל הפצעים שמילאו לי את הפנים נעלמו וזה החזיר לי את הביטחון העצמי. התעייפתי מהמייקאפ ופתאום הפנים שלי חזרו לזהור. תודה רבה לך!!!!
ריבה רפופורט
לפני קצת יותר מחצי שנה מצב הפנים שלי לאורך תקופה של כמה שנים לא היה טוב. פצעוני אקנה ושחורים שכבר הפכו לאורחים קבועים על עור הפנים שלי. הרופא עוד לפני שממש הספיק להתעמק ולבדוק, שלף טופס של הסכמה לשימוש ב"ראקוטן" ואף הוסיף ואמר שלפצעים כמו שלי אין פתרון אחר. לא התלהבתי לקחת את התרופה והעדפתי פתרון אחר. חברה מהעבודה שמטופלת קבועה המליצה לי לפנות לשרה. קבעתי תור לכמה טיפולי פנים, החלפתי סבון וקבלתי משחות וכל זה הוביל לכך שכעבור שבוע בלבד המצב השתפר פלאים. הפנים שלי היו חלקות ומבריקות ומאז פצעים ושחורים הם חריגים בנוף הפנים שלי והפכתי ללקוחה קבועה ומרוצה. אוסיף ואומר שאני מרוצה מהיחס החם, האוהב, הדואג והמקצועי. המון תודה
רחל ברדה
שרהההההה, אני רוצה להגיד לך שהיום קמתי וראיתי שינוי משמעותי בפנים שלי. הפנים התבהרו וחלקות, אין מאושרת ממני. את אלופה, את יודעת איזה קרמים לתת וכשהגעתי אלייך אחת הסיבות העיקריות זה הבהרה של הפנים ולאחר כמה ימים ספורים קבלתי תוצאה!!!!
נופר בטון
הי שרה, רציתי לאמר לך שהפנים שלי חזרו לעצמן והעור נהיה מדהים! אין עלייך את אלופה
טליה טל
היוש שרה, את לא מבינה איך הפנים נרגעו, פשוט העור מושלם!
רבקה שלם