טיפולים חדשניים

שמירת מראה טבעי

טכנולוגיות מתקדמות

מגוון הטיפולים שלנו

כל הטיפולים שלנו מתחילים באבחון מעמיק של עורך ובהתאמת סוג הטיפול והחומרים הפעילים הנדרשים על מנת לספק לעורך את הרווחה הדרושה לו

סדרת אנטי אייג'ינג

מטרתו של טיפולי אנטי אייג'ינג לעכב תהליכי הזדקנות בעור.
מומלץ מאוד להתחיל טיפולי אנטי אייג'ינג כבר לפני גיל 30 בכדי לשמר ולתחזק את העור באופן רציף.
בטיפולי אנטי אייג'ינג נתמקד בחידוש העור, שיפור רמת לחות העור, הזנה ועידוד יצירת קולגן למנוע קמטים עתידיים.
טיפולי אנטי אייגינג מתבצעים ע"י טכנולוגיות מתקדמות מקידמת הפיתוח בכדי לתת את המענה הטוב ביותר עבור העור שלך.

טיפולי יופי
חווית טיפוח רב חושית

העניקי לעצמך ולעורך שעה של פינוק אמיתי שתוצאותיה ילוו אותך זמן רב לאחר מכן ​

טיפול באקנה

טיפולי האקנה מותאמים לעור הבעייתי, לעורות הסובלים מפצעונים ופצעים בדרגות שונות. בכל גיל מטרת הטיפול באקנה הינה לאזן ולהביא את העור למצב בריא בזמן קצר באמצעות אבחון מדויק והתאמת תכשירים נכונים להמשך טיפול בייתי. בקליניקה נעשה שימוש בטכנולוגיית פוטותרפיה (קרני אור בטוחות) המעודדת את תהליכי הריפוי בעור וקוטלת את חיידקי האקנה. חשוב מאוד לטפל באקנה בכדי למנוע החמרה במצב העור וצלקות.​

טיפול הבהרה ופיגמנטציה

פיגמנטציה מאופיינת בכתמי עור ובגוון לא אחיד. הפיגמנטציה בנשים בעיקר מופיעה בעקבות שינויים הורמונליים (לאחר לידות/גלולות וכ'ו), טיפול נכון ומדויק ייתן לך את המענה לעור אחיד וללא כתמים. אנו נשלב טיפולי פילינג ממוקדים בקליניקה לצד טיפול בייתי והתאמת תכשירים פעילים שעובדים על דיכוי יצירת עודף מלנין וקילוף עדין של שכבת העור העליונה עליה מופיעים הכתמים. הטיפולים והתכשירים הינם בטכנולוגיות מתקדמות מטובי המעבדות בעולם לתוצאות מהירות ולעור חלק ונקי מכתמים.

סדרת מזוטרפיה לחידוש העור

מטרת טיפולי מזוטרפיה היא לעודד יצירת קולגן ולסייע בסטימולציה וחידוש העור. הטיפול מתאים לצלקות לאחר אקנה, עידוד יצירת קולגן וחידוש כללי של העור והצוואר. הטיפול מתבצע באמצעות פציעה מבוקרת ע"י מחטים זעירות ללא כאב וזמן החלמה. מומלץ בסדרת טיפולים בהפרש של חודש בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות.

טיפולי אנטי-אייג'ינג

הפלטפורמה המתקדמת לטיפולי אנטי-אייג'ינג, המשלבת שלוש טכנולוגיות חדשניות, להענקת תוצאה מיידית למראה צעיר וזוהר. טבליית הקפסוג'ן מקלפת את שכבת העור העליונה, מסירה את התאים המתין ומחדשת את העור. הטבליה ממשיכה לנקות את העור ולהכין אותו לספיגת חומרים פעילים. האוקסיגנאו מפעיל מנגנון טבעי בגוף, ההמוגלובין נושא את החמצן לפני העור למקומות בהם ריכוז הפחמן דו החמצני גבוה. עלייה ברמות החמצן מעצימה את ספיגת החומרים הפעילים. יתרונות טיפול ג'נאו geneo מפחית קמטים וקמטוטים ממצק, מחדש ומצעיר את העור מגביר את הלחות בעור ע"י ספיגה מוגברת של חומרי הזנה פעילים מעשיר את העור בחמצן טבעי טיפול נעים ומרגיע משמר ומשפר טיפולי הזרקות.

יתרונות טיפול ג'נאו geneo מפחית קמטים וקמטוטים ממצק, מחדש ומצעיר את העור מגביר את הלחות בעור ע"י ספיגה מוגברת של חומרי הזנה פעילים מעשיר את העור בחמצן טבעי טיפול נעים ומרגיע משמר ומשפר טיפולי הזרקות.

קבלי הצצה אל טיפול הפנים

טיפול האנטי-אייג'ינג המושלם מכיל שלושה טיפולים מתקדמים במכשיר אחד
OxyGeneo – TriPollar RF – Ultrasound

להתחיל ליהנות מעור בריא ויפה לאורך זמן